ANA SAYFA GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ KULLANIM KOŞULLARI ULAŞIM
         
 

  OTOBÜS BİLETİ  
 
 
 

Toyaa Turizm’de bulunan; yaklaşık +135 otobüs firması ile  özgürce gitmek istediğiniz yurt içi gidiş noktasını seçip, istediğiniz tarihi aratarak; tüm otobüs firmalarının en ucuz otobüs bileti seferlerini listeleyebilir, size uygun otobüs bileti için rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.

 
     
 

BİLET AL

 
         
 

  UÇAK BİLETİ  
 
 
 

Toyaa Turizm ile dünya küçülüyor! Dünya’nın bir ucundan veya Türkiye’nin istediğiniz bir noktasına ucuz uçak bileti alarak seyahat edebilirsiniz. İstediğiniz tarihe ister uçak bileti alın, isterseniz rezervasyon yapın. En uygun uçak biletini bulduktan sonra bileti satın alabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz.

 
     
 

BİLET AL

 
         
 

  İDO BİLETİ  
 
 
 

Toyaa Turizm’de ulaşım sektöründe sadece karayolu ve havayolu değil, aynı zamanda denizyolu (İDO) İstanbul Deniz Otobüsleri Bileti satışı da yapmaktadır. İstanbul’un bir ucundan diğerine IDO bileti ile seyahat edebilirsiniz. Toyaa Turizim , Türkiye’nin en gelişmiş bilet arama motorudur.

 
     
 

BİLET AL

 
 
 
 
Toyaa Turizm Nedir?

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile birleştiren toyaa turizm.com, 2016 yılından kurulmuştur. Toyaa Turizm üzerinden yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolu şirketleri ve Türkiye’nin her yerine otobüs firmalarını bir arada bulabilir, biletinizi temin edebilirsiniz.

Seyahat kavramının online bilet satış sistemleri ile eskiye nazaran çok daha pratik bir yapıya kavuştuğu son birkaç yıldır hava yolu şirketleri başta olmak üzere tüm ulaşım kanalları online rezervasyon sistemleriyle online bilet satışı hizmeti sunmaya başladılar. Toyaa turizm'de en ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatları bulabilir, sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Kendine bilet al ve istediğin yere seyahat et !

Otobüs Bileti Almak için Saatlerce Uğraşmayın!

Toyaa Turizm sizin için tüm otobüs firmalarını bir araya getirdi. Bulunduğunuz yeri ve gideceğiniz yeri seçin, istediğiniz tarihi girin ve toyaa turizm sizin için tüm otobüs biletlerini arayıp, saniyeler içinde önünüze getirsin. Tüm firmaların otobüs saat ve fiyatlarını görün ve karşılaştırın. Aradığınız bileti bulduğunuzda ise istediğiniz koltuğu seçerek, yine saniyeler içerisinde biletinizi online olarak kolayca alın. Üstelik bunun için oBilet’e hiç bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Tüm otobüs firmalarının otobüs biletlerini arayarak, bilet fiyatlarını görüp karşılaştırarak, istediğiniz ucuz otobüs biletini kolayca bulmanızı sağlayan toyaa turizm ile online otobüs biletinizi hemen alın.

 
 
 
     
     
     
 

 
     
 

Neden Toyaa Turizm ?

 
 
 
 

Türkiye'de ve dünyada tarifeli olarak uçuş gerçekleştiren yaklaşık 869 adet hava yolları firmasının uçak biletlerini bir arama ile toyaaturizm.com üzerinde listeleyebilir, en ucuzdan en pahalıya tüm uçuşları bir ekran üzerinden kontrol ederek rezervasyon veya satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
 

 
     
 

Toyaa Turizm Güvenilir mi ?

 
 
 
 

Toyaa Turizm olarak aylık 250.000 Uçak Bileti Satışı ve ortalama 400.000 civarında da Otobüs Bileti satışı gerçekleştirmektedir. Sitemiz online seyahat servisidir. Dilediğiniz hizmeti istediğiniz an  gönül rahatlığıyla satın alabilir istediğiniz bir rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

 
 

 
     
 

Size Nasıl Ulaşabiliriz ?

 
 
 
 

Çağrı merkezimize 7/24 saat tamamı profesyonel seyahat danışmanlarından oluşmuş bir ekip ile hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır. Yolcularımızın biletlerinde iptal iade değişiklik veya farklı sorunlarına cevap verebilmek adına kesintisiz olarak bilet satış hizmeti vermektedir.

 
     
     
     
 
 
 
           
           
           
           
           
 
 
 


100 TL ve üzeri taksitli işlemlerde +3 Taksit


100 TL ve üzeri taksitli işlemlerde +3 Taksit


9 Taksit


9 Taksit


9 Taksit


100 TL ve üzeri 2-6 arası taksitli işleme +3 Taksit

         
         
100+ Otobüs Firması
En Seçkin Otobüs Firmaları
İnternette Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Şifreleme
En İyi Fiyat Garantisi
İnternete Özel İndirimler
İptal Edilebilen Biletlerde İade
24 Saat Kalana Kadar Para İadesi
         

         
 

Bu web sitesinin kullanımı, Kullanım ve Gizlilik Şartları'na tabidir. Bu siteyi kullandığınızda bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Toyaa Turizm - Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Bir Taşdelen Aracılık Hizmetidir.

Bizi Takip Edin!
Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz.
 
   
       

Tasarım | Keystil