Finansal Danışman Kimdir ?

Bilgi birikimi, aldığı eğitim ve mesleki tecrübesiyle; yatırımlar, portföy yönetimi, birikimler, krediler, emeklilik ve ödemeleriniz dahil tüm finansal durumunuzu inceleyen ve düzenleyen, ihtiyaçlarınızı tespit eden, risk getiri profilinizi çıkaran, portföy modelleri oluşturan, çözümler üreten ve geleceğinizi planlamanıza yardımcı olan uzman kişilerdir.

Ne Yapar ? Neden Gerekli ?

Size danışmanlık hizmeti verir, bankacılık ve finans hakkında bilgiler sunar, tüm detayları aktarır ve püf noktalarını paylaşır. Yatırımlarınızın karlı yönetilmesini, daha az masraf ve komisyon ödemenizi sağlar. En doğru krediyi düşük faiz oranlarını ile bulur.

Mali Tablolar Analizi Neden Gerekli ?

Finansal ihtiyaçlarınızı ve yatırımlarınızı yakından takip eder. Portföy çeşitliliği sağlayarak riskten korunmanızı sağlar. Getiri beklentilerinize göre size yatırım fırsatlarını sunar ve beraber değerlendirilerek seçim yapmanızı kolaylaştırır. Elbette bir yandan emeklilik planlarınızı inceler, fon dağılım değişimlerinizi yapmanızda sizi uyarır ve sadece sizin menfaatlerinizi düşünür.

 
 
 

 
 
 

Başarılı bir finans yönetimi ile şirketler yatırım ve kredilerini daha etkin bir biçimde yönetebilir. Bunun yanı sıra gelirlerini en üst düzeye çıkarıp, sermaye maliyetlerini en aza indirerek firmanın verimliliğini arttırılabilirler. Günümüzde finans fonksiyonu, işletmelerin temel amaçlarına ulaşmasında etkin olan ve diğer işletme fonksiyonları ile sürekli etkileşim içinde olan bir fonksiyondur.

Senato Finansal Danışmanlık olarak; finans danışmanlığı konusunda işletmeyi amaçlarına ulaştıracak finansal politika ve stratejileri saptamak, gereken fonları sağlama, fonları uygun şekilde kullanma ve sonuçları denetleme görevlerini ve diğer finansal yönetim rollerini ve diğer tüm faktörleri yönetme konusunda bu sektörde görevinin sorumluluklarını en iyi biçimde üstlenmiştir. yüklenmiştir.

Kuruluş Amacımız Kurumsal ve Ticari firmaların Bankalardan kullandığı Rotatif kredilerin dönem sonu faizlerini hesaplamalarına yardımcı olmaktır. Bu alanda hizmet veren Türkiye’de ilk ve tek firma özelliğine sahip firmamız ,müşterilerinin ödemeleri gerekenden daha fazla faiz ödemelerini engelleyerek karlılıklarını arttırmayı hedeflemektedir.

Bu amaçla Müşterilerimizin Bankalardan kullandığı Rotatif kredilerin faizlerini internet üzerinden gün gün kolayca hesaplayabilecekleri bir yazlım üretilmiştir. Söz konusu yazılım sayesinde müşterilerimiz bu uzmanlık gerektiren dönem sonu faizi hesaplama işlemini kolayca hesaplayarak bankalardan öğrenmek yerine kendileri gün gün hesaplayabilmektedir.

Zamanı olmayan ve bu iş için yeterli personeli olmayan müşterilerimiz için uzman ekiplerimizle hesaplama işlemleri firmamız tarafından da gerçekleştirilmektedir. Sadece Banka hesap ekstresini ve ilgili Banka’dan kullanılan faiz oranını belirtmeniz yeterlidir.

Çalışanlarımız Bankacılık geçmişi olan konusunda tecrübeli kişilerdir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayın.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bize 500'den fazla yerel işletme güvendi

 

Hem özel hem de kamu sektörlerinde çok çeşitli müşteriler için çalışıyoruz.

+90 212 436 81 44

  TEKLİF AL
 
 
 
 
Bültenimize kayıt olun

Kampanyalarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen E-Bültenimize kayıt olunuz.

 

 

 

 

 
Hızlı Menü
 
  Ana Sayfa
 Kurucu
 Hizmetler
 Referanslar
 İletişim
İletişim
 
  Bakırköy Cad./4. Sok. No:12
    Bağcılar Merkez/İstanbul
  0212 436 81 44
  0212 436 80 74
  info@senatodanismanlik.com
  www.senatodanismanlik.com
   
Bizi Takip Edin :  
     
 
 
 

Senato Danışmanlık tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Senato Danışmanlık yazılı izni olmadıkça burada yer alan araştırma raporlarının içeriği kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiç bir şekil ve ortamda yayınlanamaz, iktisab edilemez, alıntı yapılamaz, kullanılamaz.

 

 
Senato Danışmanlık - Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Gizlilik Politikası  |  Kullanıcı Sözleşmesi  |  Risk Uyarısı

Tasarım | Keystil