ANA SAYFA                    
         
KURUCU HİZMETLER SEKTÖRLER REFERANSLAR İLETİŞİM
         
         
 
 
 
 
 
Finansal Danışman Kimdir ?

Bilgi birikimi, aldığı eğitim ve mesleki tecrübesiyle; yatırımlar, portföy yönetimi, birikimler, krediler, emeklilik ve ödemeleriniz dahil tüm finansal durumunuzu inceleyen ve düzenleyen, ihtiyaçlarınızı tespit eden, risk getiri profilinizi çıkaran, portföy modelleri oluşturan, çözümler üreten ve geleceğinizi planlamanıza yardımcı olan uzman kişilerdir.

Ne Yapar ? Neden Gerekli ?

Size danışmanlık hizmeti verir, bankacılık ve finans hakkında bilgiler sunar, tüm detayları aktarır ve püf noktalarını paylaşır. Yatırımlarınızın karlı yönetilmesini, daha az masraf ve komisyon ödemenizi sağlar. En doğru krediyi düşük faiz oranlarını ile bulur.

Mali Tablolar Analizi Neden Gerekli ?

Finansal ihtiyaçlarınızı ve yatırımlarınızı yakından takip eder. Portföy çeşitliliği sağlayarak riskten korunmanızı sağlar. Getiri beklentilerinize göre size yatırım fırsatlarını sunar ve beraber değerlendirilerek seçim yapmanızı kolaylaştırır. Elbette bir yandan emeklilik planlarınızı inceler, fon dağılım değişimlerinizi yapmanızda sizi uyarır ve sadece sizin menfaatlerinizi düşünür.

 
 

 
 

Başarılı bir finans yönetimi ile şirketler yatırım ve kredilerini daha etkin bir biçimde yönetebilir. Bunun yanı sıra gelirlerini en üst düzeye çıkarıp, sermaye maliyetlerini en aza indirerek firmanın verimliliğini arttırılabilirler. Günümüzde finans fonksiyonu, işletmelerin temel amaçlarına ulaşmasında etkin olan ve diğer işletme fonksiyonları ile sürekli etkileşim içinde olan bir fonksiyondur.

Senato Finansal Danışmanlık olarak; finans danışmanlığı konusunda işletmeyi amaçlarına ulaştıracak finansal politika ve stratejileri saptamak, gereken fonları sağlama, fonları uygun şekilde kullanma ve sonuçları denetleme görevlerini ve diğer finansal yönetim rollerini ve diğer tüm faktörleri yönetme konusunda bu sektörde görevinin sorumluluklarını en iyi biçimde üstlenmiştir. yüklenmiştir.

Kuruluş Amacımız Kurumsal ve Ticari firmaların Bankalardan kullandığı Rotatif kredilerin dönem sonu faizlerini hesaplamalarına yardımcı olmaktır. Bu alanda hizmet veren Türkiye’de ilk ve tek firma özelliğine sahip firmamız ,müşterilerinin ödemeleri gerekenden daha fazla faiz ödemelerini engelleyerek karlılıklarını arttırmayı hedeflemektedir.

Bu amaçla Müşterilerimizin Bankalardan kullandığı Rotatif kredilerin faizlerini internet üzerinden gün gün kolayca hesaplayabilecekleri bir yazlım üretilmiştir. Söz konusu yazılım sayesinde müşterilerimiz bu uzmanlık gerektiren dönem sonu faizi hesaplama işlemini kolayca hesaplayarak bankalardan öğrenmek yerine kendileri gün gün hesaplayabilmektedir.

Zamanı olmayan ve bu iş için yeterli personeli olmayan müşterilerimiz için uzman ekiplerimizle hesaplama işlemleri firmamız tarafından da gerçekleştirilmektedir. Sadece Banka hesap ekstresini ve ilgili Banka’dan kullanılan faiz oranını belirtmeniz yeterlidir.

Çalışanlarımız Bankacılık geçmişi olan konusunda tecrübeli kişilerdir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayın.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
  Hızlı Menü
 
  Ana Sayfa
 Kurucu
 Hizmetler
 Referanslar
 İletişim
  İletişim
 
  Adres: Bakırköy Cad./4. Sok.
    No:12 Bağcılar Merkez/İST
  0212 436 81 44
  0212 436 80 74
  info@senatodanismanlik.com
  www.senatodanismanlik.com
   
Takip Edin:    
 

 

Senato Danışmanlık - Tüm Hakları Saklıdır © 2016

Gizlilik Politikası  |  Kullanıcı Sözleşmesi  |  Risk Uyarısı

Tasarım | Keystil