Araç Takip Sistemleri

Atomatic Filo Yönetim Tanıma Sistemleri

 

 

Makri Teknoloji araç takip sistemleri gelişmiş özellikleri ve kolay anlaşılır takip paneli ve proje bazlı çözümleri ile filo yönetim sistemi ve araç takibi konusunda siz değerli müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm özelliklerin bir arada sunulduğu gelişmiş yazılım sayesinde internet bulunan herhangi bir ortamdan araçlarınızı kontrol etmek mümkün. Üstün raporlama özellikleri ile tüm konularda gelişmiş rapor imkanı sunar.

Geliştirilen ek sensörler sayesinde, uzaktan durdurma (motor blokaj), acil yardım butonu, araç içi kamera, araç içi mikrofon, kapı sensörü, depo kapağı sensörü, kaput bagaj sensörü, sürücü tanıma modülü, sıcaklık ısı sensörü gibi ek sensörler ile bir çok çözümü sağlamaktadır.

Araç Takip Sistemi ek modülü CANBUS aktarım birimi sayesinde, motor devri, depodaki yakıt miktarı, 100 km' deki yakıt miktarı, gerçek rölanti ve gerçek km bilgileri araçtan tam olarak alınmakta ve kontrol paneli aracılığı ile sunulmaktadır. Belediyeler, kurumlar ve şirketler için özel araç takip sistemi projeleri de üretmekte olan maydın araç takip konusunda uzman montaj ekibi ve tüm türkiyede yaygın servis ağı sayesinde tüm şehirlerde montaj ve destek hizmeti vermektedir.

 
 

Araç Takip Sistemleriniz hakkında, kullanım kolaylığı, problemleriniz ve her türlü ihtiyacınız için bizimle buradan iletişime geçebilir soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.

 

Araç Kiralama Şirketleri, Turizm Şirketleri, Nakliye ve Lojistik Firmaları, Dağıtım Firmaları, Gıda Sektöründeki Şirketler, Hastaneler ve Sağlık Sektöründeki Şirketler, Bankalar ve Finans Şirketleri Araç Takip Sistemlerinden Faydalanan Şirketler Arasında Yer Almaktadır.

 

Araç Takip Sistemi Bültenimize üye olarak sektör ve Makri Teknoloji hakkındaki gelişmelerden ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.

 
     
 
 
         
Makri Teknoloji
 
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslar
İletişim
Hakkımızda
 
Hakkımızda
İş Ortaklarımız
Misyonumuz & Vizyonumuz
Kalite Politikamız
Değerlerimiz
Hizmetlerimiz
 
Araç ve Konteyner Sistemleri
Kişi ve Nesne Sistemleri
Sensörler ve İlave Birimler
Çözümler
Danışmanlık
     
Makri Teknoloji Tüm Hakları Saklıdır © 2013