Her Türlü Bağlama, Saz İmalatı ve Tamiri

 
 
     
 
   

Bu güne kadar zanaatımızın inceliklerini kullanarak icracı ve icracı adayının ses rengiyle bütünleşen bağlamalar ürettik. Ürettiğimiz bağlamalarda üretimden önce ve üretim aşamasında icracının fikirlerini dikkate alırken değişmez bağlama yapım tekniklerinden de ödün vermedik. Ayrıca bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla bağlamanın niteliksel gelişimine de katkılarda bulunmaya çalıştık, çalışıyoruz.

Bizi seçen müşterilerimiz tüm özellikleriyle nasıl bir bağlama istediklerini söylediler. Biz kullanılan malzemeden, işlemelere kadar müşterimizin memnun olacağı bir bağlamayı ürettik ve müşterimizin memnuniyetini ve tebriklerini aldık. Sizde kendinize özel bir bağlamaya sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Nasıl bir bağlamanız olması gerektiğine birlikte karar verelim.

 
   
   
Memnuniyet Garantisi!..  
   

Özel istekle yaptığımız tüm bağlamalara %100 garanti verdik. Müşterilerimiz için ürettiğimiz bağlamayı mantıki nedenlerden dolayı beğenmemişler ise nedenleri dikkate alıyoruz ve yeni çalışmalarda bulunuyoruz.

 
 
 
 
  Kalite Politikamız  
 

Saygı duyulan, güvenilen ve takdir edilen bir kurum olabilmek için müşterilerimizin hizmet ve ürün memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve sürekliliği artırmak için çalışmak.

Kalite yönetim sisteminin tüm şartlarına uyarak her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

 
   
  Müşteri Memnuniyeti  
 

Güvenilir Bağlama olarak müşteri memnuniyetini birinci ve değişmez ilke olarak benimsemiş ve müşterilerimizi memnun edebildiğimiz oranda başarılı olacağımızın her zaman farkındayız.

Memnun müşteriler sayesinde ayakta kalabileceğimizi aklımızdan asla çıkarmayacağız.

 
   
  Vizyonumuz - Misyonumuz  
 

Müzik pazarlarında kalitesi ve güvenilirliğiyle itibarlı bir yer edinmiş, Türkiye'nin coğrafyasının her noktasında en az bir müşterisi olan, bir kuruluş olmaktır.

Ürün çeşitliliği ile ön plana çıkarak, Müşteri istekleri doğrultusunda hizmetlerini esnetebilen, Müşteri odaklı bir marka olmaktır.

 
             
             
             

 
Güvenilir Bağlama - Bağlama, Saz İmalatı ve Tamiri   -   Tüm Hakları Saklıdır © 2011
Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Friendfeed Flickr Google

Tasarım | keystil

Bu site en iyi: Flash Player 9 Plug-in'i ile 1280x1024 çözünürlüğünde, Internet Explorer 7.0 - Mozilla Firefox 3.0.1 - Google Chrome 1.0 - Safari 3.2.1 ve üstü internet tarayıcılarında görüntülenir.